מורה לקונג פו הונג -גאר משנת 2001. תלמידו של אודי רענן משנת 1982.
למד והתגורר בביתו של ראש השיטה הסיני, סיפו צ'אן יי קאנג.

אל הקונג פו הגעתי בשנת 1982, בהיותי בן שש והוא מלווה אותי מאז.

התחלתי להתאמן ב 'מרכז אביחי' בו אמא שלי, הילה נאמן, לימדה מחול. מגיל ילדות הקונג פו ו'מרכז אביחי' הפכו לבית שני בשבילי והערכים שאותם הטמיע אודי בעשיית הקונג פו הפכו לדרך חיי.

לאחר הצבא נסעתי לחו"ל, ובין היתר התגוררתי כשנה בהונג קונג אצל סיפו צ'אן יי קאנג, ראש שיטת ההונג גאר בעולם
אצל סיפו התגוררתי, קיבלתי השראה, למדתי ובעיקר התאמנתי קשה משך רוב שעות היום.

עם החזרה לארץ הקמתי את חברת 'אורין קיסריה', חברת הפקות שמטרתה להגשים משאלות לאנשים וארגונים בארץ ובעולם, עם התמחות באירועי חברות, נופשים, אתגר ופיתוח צוות.

את הניסיון וההגשמה האישית שלי אני מביא לידי ביטוי בליווי ואימון אנשים פרטיים וקבוצות,מנהלים וצוותי הנהלה, בעבודה פרטנית ובאמצעות הנחיית סדנאות "קונג פו ועסקים" שמטרתן להפיל אסימון דרך הגוף ולשנות דפוסי התנהגות בארגון. לאורך השנים עבדתי עם קבוצות מנהלים רבות בארגונים שונים כגון: בנק לאומי, פייסבוק, אמדוקס, סודה סטרים, תנובה, סלקום ועוד.

בנוסף, משנת 2001 ועד היום אני חבר בצוות הטיפולי של "כפר איזון" - מרכז לתרמילאים אשר נפגעו כתוצאה משימוש בסמיי הזיות – מנחה קבוצות של קונג-פו טיפולי ומפגשים פרטניים.

השאיפה שלי היא להמשיך ולהפיץ את דרך החיים של קונג פו. לגעת בכמה שיותר אנשים אשר מתחברים לעשייה מתמשכת, עשייה שנעשית בכוונה ובהתמדה ומובילה אותנו לבריאות ושמחה גדולה.לפעילויות הפגודה בהדרכת תומר